Nothing Else Matters

Latest
Most Viewed
Most Commented
Metallica: Jak zagrać Nothing Else Matters – lekcja 4 (z tabulaturą) Brak ocen.

Loading

Ostatnia, czwarta lekcjia gry na gitarze prowadzona przez BobbyCrispy. Uczymy się kolejnego fragmentu wielkiego hitu zespołu Metallica: Nothing Else Matters. Lekcja ta jest niezbyt trudna, nawet dla małozaawansowanych gitarzystów, a tabulatura, która jest umieszczona w materiale lekcji, ułatwia wykonanie właściwych dźwięków na gitarze. Oceń film video Sample rating item

Metallica: Jak zagrać Nothing else Matters – lekcja 3 (z tabulaturą) Brak ocen.

Loading

I kolejna, trzeci już część (z czterech lekcji gry na gitarze), w której BobbyCrispy uczy największego (a przynajmniej naprostszego!) przeboju grupy Metallica: Nothing Else Matters. Lekcja jest wytłumaczona w prosty sposób (mimo, że po angielsku) i będzie nietrudna nawet dla początkująych giarzystów. Dużym ułatwieniem jest zamieszczony zapis tabulaturowy w tym materiale wideo, który ułatwi wam zagranie odpowiednich… Read more »

Metallica: Jak zagrać Nothing else Matters – lekcja 2 (z tabulaturą) Brak ocen.

Loading

Druga z czterech lekcji gry, w której BobbyCrispy pokazuje, jak nauczyć się  grać na gitarze znany tematu zespołu Metallica: Nothing Else Matters. Wszyscy, którzy już uczyli się w pierwszej częsci wiedzą, że to lekcja dla początkujących gitarzystów. W wideo zawarty jest również zapis tabulatury, dzięki czemu nie trzeba grać ze słuchu, ale wystarczy popatrzeć na tabulaturę, aby wiedzieć, jakie… Read more »

Metallica: Jak zagrać Nothing else Matters – lekcja 1 (z tabulaturą)  5/5 (6)

Loading

Pierwsza z czterech lekcji gry na gitarze, w której BobbyCrispy pokazuje, jak nauczyć się nieśmiertelnego tematu zespołu Metallica: Nothing Else Matters. Jest to doskonały warsztat dla początkujących gitarzystów. W lekcji zawarty jest również zapis tabulatury, dzięki czemu nie musicie grać ze słuchu, ale możecie dokładnie zorientować się, jakie dźwięki na gitarze należy zagrać. Oceń film… Read more »